FyToN Gaming Clan Sitemize HOSGELDINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FyToN Gaming Clan Sitemize HOSGELDINIZ

46.45.145.4 FyToN Clan Full Mod Server

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

!!!BUGTA OLAN 2 EDİTLİ ÇAR ACİL BAKIN!!!!

2 posters
YazarMesaj
Arc_
yeni üye
yeni üye
Arc_

!!!BUGTA OLAN 2 EDİTLİ ÇAR ACİL BAKIN!!!! Empty
MesajKonu: !!!BUGTA OLAN 2 EDİTLİ ÇAR ACİL BAKIN!!!!   !!!BUGTA OLAN 2 EDİTLİ ÇAR ACİL BAKIN!!!! EmptyCuma Kas. 26, 2010 9:23 pm

Herkese Selam..
bnm çarımın Nicki Arc Quzenimki ise FaRcOo ikimzn çarıda edit fakat lonca savaslarına girerken ikimizde bugta kaldık hep rebottan sonra düelir diyorsunuz fakat dediginize kendiniz bile inanmıyosunuzdur heralde bu çarlar rebotla düzelseydi kimse bugtan kurtar die bagırmazdı 5 tane rebot attınız gene kurutlmadı çarlar ve anlasılanki lonca savasları 3 yolsavsaları ox ve evlilik törenlerine girerken bugta kalınıyor Oyuna girip ""Edit Almak isteyen varmı varsa ferhatatik1984@hotmail.com""
bagırmak yerine biraz çalışsanız yorulsanız diyorum ?? Edit aldıkmı güzel hos sonra ne halt yiyosan ye ölemi yani birisi açıklasın bana durumu sakın yazmayınki REBOTTAN SONRA DÜZELİR bilioruz o rebotları bisiy düzeldigi yok hiçyoktan bari editli çarları kurtarın

Arc FaRcOo bu karakterler edit ve diğerleri gibi kurtarılmayı bekliorlar
http://www.belekmt2.com
ramco35
yeni üye
yeni üye
ramco35

MesajKonu: Geri: !!!BUGTA OLAN 2 EDİTLİ ÇAR ACİL BAKIN!!!!   !!!BUGTA OLAN 2 EDİTLİ ÇAR ACİL BAKIN!!!! EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 11:10 pm

ARC BENIM CARDA BUGDA KALDI LONCA SVASINA GIRERKEN NASIL OLCAK ANLAMIYORUM 2 GUNDUR GIREMIOM KAFAYI YICEM FULL EDITLIYIM CAR ISMI Chi2
Arc_
yeni üye
yeni üye
Arc_

MesajKonu: Geri: !!!BUGTA OLAN 2 EDİTLİ ÇAR ACİL BAKIN!!!!   !!!BUGTA OLAN 2 EDİTLİ ÇAR ACİL BAKIN!!!! EmptyPaz Kas. 28, 2010 12:14 am

Ya merak etme pazartesi açılıcakmıs
ramco35
yeni üye
yeni üye
ramco35

MesajKonu: Geri: !!!BUGTA OLAN 2 EDİTLİ ÇAR ACİL BAKIN!!!!   !!!BUGTA OLAN 2 EDİTLİ ÇAR ACİL BAKIN!!!! EmptyPaz Kas. 28, 2010 12:22 am

İssallah kardes pazartesı halolur.Can sıkısı oyuna gırememek.. yenı sunucuda baya yenılıklerde oluo ona gore bızım edıtlerıde duzenler sanırım..
Arc_
yeni üye
yeni üye
Arc_

MesajKonu: Geri: !!!BUGTA OLAN 2 EDİTLİ ÇAR ACİL BAKIN!!!!   !!!BUGTA OLAN 2 EDİTLİ ÇAR ACİL BAKIN!!!! EmptyPaz Kas. 28, 2010 3:12 am

Ya yenilik olsa düzenlerler ona göre fakat ! Yenilik olmıcakmıs yani gm cerenin dedikleri sanırım hikayeymis bunu ben demiorum TL BlueCaoS diyor pazartesi günü 2000 defli zırh takla atma felan yok öle bisi dedi TL zaten konu açtım cerenin bu konu hakkındaki cevabını bekliyorum

!!!BUGTA OLAN 2 EDİTLİ ÇAR ACİL BAKIN!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası